WaderaDesign
„We współpracy chodzi nam przede wszystkim żeby usługa była wykonana bardzo dobrze, szybko i za dobre pieniądze. Z własnego doświadczenia wiem, że często fachowcy nawet jak wykonują coś na 5+ to często zapominają o czasie i kosztach, ponieważ myślą, że dobry produkt finalny spowoduje, że im się wszystko wybaczy. Waderadesign jest wyjątkiem od tej reguły. Nie zdążyłem odpisać na jednego maila, a już dostawałem kolejnego, koszt usługi był jak zaliczka u innych, a efekt finalny spowodował, że bym wybaczył, jakbym miał co wybaczać . POLECAM!”

Paweł Karnowski (KokiLokiiWarkocze)

„Wszystko jest ok, podoba mi się, wracam czasem zobaczyć sobie projekt dla poprawienia nastoju z nieukrywaną radością, ze rodzi się coś nowego.”

Tomasz Felicjański (Racinstyle)

„Pani Aleksandra Bartosik wykonywała dla naszej firmy projekty desek snowboardowych. Podczas tworzenia projektów wykazywała się zawsze dużą fachowością i terminowością. Potrafiła bezbłędnie przenosić wszelkie wskazówki dotyczące projektów na ekran komputera i jednocześnie cechowała się umiejętnością doradzania i wprowadzania w życie własnych ciekawych pomysłów. Deski snowboardowe z grafikami wykonanymi przez Panią Aleksandrę cieszą się dużym uznaniem u naszych klientów i pozwalają naszej firmie na dynamiczny rozwój. Pragnę polecić Panią Aleksandrę wszystkim Zleceniodawcom poszukującym profesjonalnego, godnego zaufania i rzetelnego grafika komputerowego.”

Marcin Pyć (Pyc Sport)